Smartfon z dużym ekranem? Samsung Galaxy A13!

Samsung Galaxy A13 to najbardziej przystępny cenowo telefon marki, jednak wcale nie oznacza to, że należy patrzeć na niego z góry. W istocie to bardzo funkcjonalne i wygodne urządzenie, które może przypaść do gustu niemal każdemu użytkownikowi. Przyjrzymy się więc nieco bliżej wszystkim cechom, jakie posiada ten smartfon z Androidem i zastanówmy się, dla kogo będzie on dobrym wyborem.

Samsung Galaxy A13  – smartfon z dużym ekranem i o dobrym dźwięku

Z całą pewnością już na samym początku zauważymy, że Samsung Galaxy A13 to smartfon z dużym ekranem. Jego przekątna wynosi aż 6,6 cala – czy to odpowiednia przekątna jak na ekran telefonu? Zdecydowanie tak. Musimy wziąć pod uwagę, że telefony już od dawna nie służą tylko do dzwonienia, natomiast wykonywanie różnych czynności na większym obszarze roboczym będzie po prostu prostsze i bardziej komfortowe. Zwłaszcza jeśli będzie to taki ekran, jak w tym smartfonie z Androidem.

Warto zauważyć także to, że nie tylko obraz stoi w tym urządzeniu na przyzwoitym poziomie, ale także dźwięk. Po podłączeniu słuchawek lub głośników Bluetooth, możemy liczyć na technologię Dolby Atmos. Dzięki niej możemy obejrzeć film czy serial w doskonałych warunkach, jakie zapewni nam dźwięk przestrzenny – daje on wrażenie, że jesteśmy otoczeni odgłosami odtwarzanymi z danego źródła. Tym samym w jednej chwili możemy zamienić swojego smartfona na przenośne, prywatne kino i cieszyć się dostępem do ulubionej rozrywki w dobrej jakości.

A13 – pewna praca przez wiele godzin, czyli smartfon z mocną baterią

Smartfon z mocną baterią to marzenie właściwie każdego użytkownika telefonu. Ile razy zdarzyło się przecież tak, że nie zdążyliśmy wrócić z pracy, a nasz smartfon już domagał się podłączenia pod ładowarkę. Czy w przypadku Samsunga Galaxy A13 również będzie się należało liczyć z tego typu kłopotami?

Raczej nie – gwarantuje to bardzo duża bateria o pojemności 5000mAh. Powinna zapewnić wystarczającą ilość energii, by telefon mógł przetrwać od wiele godzin. W każdej chwili będziemy mogli skorzystać też z opcji szybkiego ładowania, która pomoże nam szybciej ponownie skorzystać z urządzenia.

Jakie zdjęcia robi Galaxy A13?

Warto jeszcze w tym tekście poruszyć temat mobilnej fotografii. Bardzo często to, jak wypadają zdjęcia robione przez dany telefon, jest dla użytkowników istotną kwestią. Na całe szczęście to kolejny parametr, o który nie trzeba się martwić, wybierając Galaxy A13. Dlaczego?

Przede wszystkim z tego powodu, że znajdziemy tu system czterech działających wspólnie aparatów. Za ich pomocą wykonamy właściwie każdy rodzaj zdjęcia, od ujęcia makro, po szeroki pejzaż. Obiektyw główny natomiast oferuje aż 50Mpx rozdzielczości zdjęć i chociaż nie jest to absolutnie najważniejsza rzecz w kontekście jakości danej fotografii, to w dalszym ciągu jest ona bardzo imponującym wynikiem. Nie możemy narzekać także na jakość kolorów – są one odpowiednio żywe i wyraziste, ale przy okazji wciąż wiernie odwzorowane.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska